Oferta dla właścicieli domów i lokali mieszkalnych

I. ZABEZPIECZ SWÓJ DOM PRZED WIZYTĄ INSEKTÓW
Właścicielom domów jednorodzinnych polecamy profesjonalny zabieg dezynsekcji, który zabezpieczy nieruchomość przed insektami przez okres 2-3 miesięcy. Polecamy szczególnie latem w przypadku uciążliwej obecności much, komarów, pająków, mrówek i innych uciążliwych insektów. Zabieg wykonywany jest bezzapachowym środkiem o działaniu kontaktowym, który nanoszony jest na ściany, sufity, elewację budynku, podbitkę i inne powierzchnie na których bytują owady. Zabieg natychmiast likwiduje wszystkie insekty, a dodatkowo zabezpiecza nieruchomość przed nowymi osobnikami. Zapraszamy do kontaktu – tel. 506 365 019. Koszt takiej usługi to ok. 300-400 zł w zależności od wielkości nieruchomości. 

II. POZBĄDŹ SIĘ INSEKTÓW Z OGRODU
 Jeśli w Twoim ogrodzie, sadzie, przydomowym ogródku lub na działce rekreacyjnej zadomowiły się kleszcze, mrówki, osy, szerszenie lub inne owady zakłócające Twój spokój polecamy zabieg likwidacji nieporządanych gości za pomocą zamgławiacza termicznego.
Zapraszamy do kontaktu – tel. 506 365 019. Koszt takiej usługi to ok. 200-300 zł w zależności od wielkości terenu zielonego.

III. JEŚLI MASZ PROBLEM Z UCIĄŻLIWYM ROBACTWEM
Jeśli zmagasz się z uciążliwym robactwem takim jak pluskwy, karaluchy, mole, pchły itp. zwykłe środki i domowe sposoby mogą nie wystarczyć. Polecamy się w przypadku sytuacji kryzysowych kiedy liczy się czas i skuteczność. Likwidujemy wszelkie uciążliwe robactwo, zapewniamy spokój i satysfakcję. Zapraszamy do kontaktu – tel. 506 365 019. Koszt takiej usługi to ok. 300-500 zł w zależności od wielkości nieruchomości i rodzaju robactwa.