* Likwidujemy karaluchy i inne uciążliwe robactwo

Jeżeli chcesz skutecznie i bezpiecznie pozbyć się karaluchów lub prusaków skorzystaj z naszych usług. Oferujemy zwalczanie karaluchów za pomocą specjalistycznych środków owadobójczych. Do ich aplikacji używamy profesjonalnego sprzętu, posiadamy stosowne uprawnienia oraz duże doświadczenie.

Metody zwalczania karaluchów i prusaków:

OPRYSK CHEMICZNY:
Oprysk chemiczny wykonywany jest bezzapachowym środkiem kontaktowym. Zaletą opryskiwania jest możliwość precyzyjnego umieszczenia środka owadobójczego w zakamarkach i trudno dostępnych miejscach. Opryskiwanie wykonuje się szybko, a po jego zakończeniu wystarczy przewietrzyć pomieszczenie, żeby można było z niego korzystać. Oprysk stosuje się również wtedy, gdy nie ma możliwości opuszczenia lokalu.

ŻELOWANIE:
Żelowanie jest najlepszym rozwiązaniem kiedy chcemy usunąć insekty szybko i dyskretnie. Zabieg ten może być wykonany bez konieczności opuszczania pomieszczenia. Żelowanie polega na rozłożeniu miniaturowych (ok. 3-5 mm) punktów żelowych. Substancja wabi karaluchy, które ją spożywają. Po powrocie do gniazda, owad zostaje zlikwidowany. Pozostałe osobniki zwykle nie stronią od kanibalizmu, dzięki czemu trucizna działa po raz kolejny. To tzw. efekt kaskadowy, który zwiększa skuteczność żelowania.

ZAMGŁAWIANIE ULV:
Zamgławianie ULV zapewnia bardzo dobre efekty w zwalczaniu karaluchów i prusaków. Mikroskopijne krople doskonale penetrują wszelkie zakamarki, dzięki czemu docierają do gniazd insektów lub w ich bezpośrednie sąsiedztwo. Kiedy mgła osiada i wysycha na powierzchni pozostają mikrokapsułki, które pękają dopiero w kontakcie z insektem. Dzięki temu aktywna ochrona przed szkodnikami zostaje wydłużona nawet na kilka tygodni. Na czas zabiegu zamgławiania ULV należy opuścić mieszkanie na około 2 godziny. 

Likwidujemy uciążliwe robactwo nieprzerwanie od 1993 roku. Realizujemy zlecenia dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, pensjonatów, hoteli i ośrodków wczasowych, szpitali, szkół, przedszkoli, hurtowni i sklepów spożywczych, restauracji itp. Pomagamy także prywatnym właścicielom.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny:

tel. 506 365 019