Pluskwy – dyskretnie i skutecznie

Pluskwy to wyjątkowo uciążliwe szkodniki, które pojawić się mogą w niemal każdym gospodarstwie domowym i nie tylko. Często ukrywają się w mrocznych zakamarkach – m.in. za listwami podłogowymi, w kątach pokojów, w szafkach i tym podobnych. Bywa, że pojawiają się również w ośrodkach noclegowych. Żywią się one krwią ssaków – w tym również człowieka. Ich ukąszenia są nie tylko bolesne, ale i niebezpieczne dla zdrowia ludzi oraz zwierząt. Mogą powodować zaczerwienienie, opuchnięcie, a także inne konsekwencje dla organizmu.

Likwidacja pluskwy domowymi sposobami nie zawsze jest skuteczna i w pełni adekwatna do skali problemu. Aby mieć pewność, że problem został faktycznie zażegnany rozwiązaniem jest profesjonalna dezynsekcja lokalu mieszkalnego.

Odpluskwianie lepiej powierzyć specjalistom, posiadającym odpowiednie narzędzia oraz wiedzę z zakresu zwalczania tych uciążliwych insektów.

Od 29 lat specjalizujemy się w skutecznej likwidacji pluskwy domowej metodą chemiczną. Wypracowaliśmy unikalny sposób na pozbycie się tych uciążliwych insektów. Naszą skuteczność potwierdzają setki zadowolonych klientów.